Ağaçlandırma ve Çim Uygulamaları

Ağaçlandırma ve Çim Uygulamaları

Bitkilendirme, Hazır Rulo Çim, Periyodik Bakım, Ağaçlandırma ve Budama, Çatı Bahçeleri, Dikey ve Alternatif Bahçeler

Bitkilendirme

Bahçenizin ölçü, biçim, fonksiyonellik, iklim, renk, doku, koşul ve şartları dikkate alınarak yerli ya da ithal bitkilerin yeşil alanlara uygun şekilde (formal, informal) dikilmesi ya da belli bölgelerde saksı içerisinde kullanılmasıdır.
Çimlendirme

- Tohumla Çimlendirme

- Rulo Çim Uygulaması


Tohumla çimlendirme, çim tohumlarının elle veya makine vasıtasıyla alana serpilmesidir. Bu işlem uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde renk ve ton farkı oluşabilir.


Rulo çim uygulaması, ülkemizde en çok tercih edilen yöntemdir. Çim tohumu veya rulo çim, çimlendirilecek alanın kullanım amacına göre seçilmelidir.
Periyodik Bahçe Bakım Hizmeti

Yaşayan mekanlarınızın her mevsim canlı kılmasını sağlayacak hizmetlerimiz arasında: çim ve bitkilerin gübre ihtiyacının karşılanması, bitklerdeki hastalık ve zararlıları tespit edip gereken ilaçlamanın yapılması, bitkilerin budanması, çim biçimi, otomatik sulama sisteminin mevsime göre ayarlanması, toprağın ve çimin havalandırılması, ara ekim, mevsimlik dikim, ağaç ve çalı budamaları, form budamaları, çapalama gibi çalışmalar yer almaktadır.

Bahçıvan Mahallesi Nurbaba Sokak Hüseyin Yeşilyurt İş Merkezi 3/42 İpekyolu/VAN
  • 0552 295 65 64
  • 0432 216 49 85
  • 0552 295 65 64